سایت آمازون بزرگترین فروشگاه اینترنتی

 

صفحه اصلیفروشندگانبنر بالاي سايتثبت نام بازاریابیفروشگاه مجازیتماس با مادرباره ماسایتهای ایرانی

بسم الله الرحمن الرحيم. حضور شما دریکی از بهترین مراکز خرید و فروش اینترنتی سایت آمازون -سایت شما را گرامی میداریم. به لطف خداوند متعال و شما عزیزان سعی در ارائه بهترین فروشگاه فروش محصولات اینترنتی داریم و این بار میخواهیم با کمک شما همچون تجربه های زیبای قبلی ولی این بار با شعار کار برای خودمان دست در دست هم داده و خود را جهانی کنیم ...چشمان من منتظر قدمهای شماست ...گامهایتان در سایت جدید آمازون ---بهتر بگویم در فروشگاه خودتان مبارک باد---------حمید رضا مومنی

فرم ورود  مشتری و بازاریاب به سيستم

 
 

  امروز: پنجشنبه 4/2/1393  ساعت: 8:9:26    

به سایت آمازون ، بزرگترین فروشگاه اینترنتی در کنار بازاریابان خوش آمدید.

سایت آمازون یک بازار مجازی بزرگ می باشد که در آن روزانه محصولاتی ویژه، خرید و فروش می شود. بنابراین شما می توانید در سایت آمازون به خرید یا فروش و یا بازاریابی محصولات گوناگون بپردازید. آمازون برای شما و در خدمت شماست.


بازاریابی و کسب درآمد

آیا می دانید کار در سایت آمازون چقدر آسان است؟ آیا می دانید کاربران زیادی در سایت آمازون با بکار بردن روشهای ساده تبلیغاتی دارای یک کسب و کار خوب و معقول هستند؟ فقط کافی است به صورت کاملا رایگان در بخش همکاری در فروش(بازاریابی) ثبت نام کنید و محصولات مورد علاقه خود را انتخاب کنید و در مکانهای پربازدید در اینترنت تبلیغ کنید.


خرید محصولات موجود در سایت

برای یافتن محصول مورد علاقه خود جهت خرید به این قسمت وارد شوید. شما می توانید از میان صدها محصول ویژه، محصولات مورد نظر خود را انتخاب و اقدام به خرید نمایید. پس از یافتن محصول مورد نظر خود، فرم سفارش آن را پر کنید تا اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهیم.


فروشندگان

در سایت آمازون بازاریابهاي زيادي در جستجوی مشتری برای محصولات شما هستند و سود شما را چند برابر خواهند کرد. ثبت نام در بخش فروشندگان و ثبت محصولات، بسیار ساده و سریع می باشد و به صورت كاملا رايگان انجام می گیرد.


ثبت سایت شما در فهرست سایتهای ایرانی

شما می توانید سایت خود را در دایرکتوری بزرگ آمازون ثبت کنید و به زودی از طریق این دایرکتوری شاهد افزایش بازدیدکننده های هدفدار سایت خود باشید. پس از ثبت سایت، در همان لحظه می توانید لینک سایت خود را در بخش مربوطه مشاهده کنید.


فرصت استثنایی: روز 10/10/1278 نصف پورسانت به بهترین بازاریاب محصولات baran_3090,shopsport,kado2012,satcoiran3  اهدا می شود.

 

تست
مسابقه دوماهه سایت آمازون بدین شرح است به بازاریابانی که بتوانند توسط لینکهای بازاریابیشان بیشترین درآمد را کسب کنند جوایزی اهدا میشود نفراول مبلغی معادل نصف پورسانت نفر دوم 30 درصد پورسانت و نفر سوم مبلغی معادل 10 درصد پورسانت تعلق میگیرد و ورودی مسابقه حداقل 7 سفارش تایید شده میباشد توجه: اگر سفارشی که رد شده و بعد از مدتی مجددا به هر دلیلی به حالت منتظر تایید برگردد و باعث جابجا شدن نفر اول و دوم و سوم شده باشد مسلما در مبلغ جوایز تغییری ایحاد نمی شود و بازاریاب محترمی که با این تغییر از نفر دوم به نفر اول صعود می کند نیز نمی تواند مدعی دریافت جایزه نفر اول گردد. این در حالی است که مدت زمان مسابقه به پایان رسیده و جوایز نیز اهدا شده باشد

بهترینهای مسابقه قبل و پورسانت حاصل از فروش آنها به ریال تا این لحظه: مهندس كيميايي(3026100)   نیلوفردرخشان(466900)   منصور پیربالائی(207200)   علي فراتي(133700)   نسترن توتونچیان(131600)   مرتضی رحیمی(126000)   گروه بازاریابان جوان(92400)   

 

 

   

مشاهده سایر محصولات [baran_3090] [shopsport] [kado2012] [satcoiran3]

 

سایر محصولات سایت

 

©1389-1393 amazon-ir